• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC Bu Yılın Sonuna Doğru HTC Areo Adında Bir Model Çıkarabilir

HTC Bu Yılın Sonuna Doğru HTC Areo Adında Bir Model Çıkarabilir

0
0
0
0
0
Twitter’dan bu zamana kadar yüksek doğruluk payına sahip sızdırma haberler yayımlayan @evleaks’in açıklamalarına göre HTC, bu yılının sonuna doğru HTC Areo isminde yeni bir akıllı telefon modelinin duyurusunu gerçekleştirecek.
Öncelikle HTC’nin içerisinde bulunduğu durumdan biraz bahsedelim. HTC, 4 yıl öncesine kadar yaklaşık 35 milyar dolarlık bir değere sahip şirketti. En son 2 ila 3 milyar dolar arasında bir değere kadar düşen ve Asus’a satılma haberleriyle iyice prestij kaybına uğrayan şirket, One M9 modeliyle de çok fazla eleştiriye maruz kalmıştı. Bunun üzerine One M9+ modelini Türkiye dahil birçok pazarda satışa sunmaya başladı. Sanki etekleri tutuşmuş gibi bir hava içerisindeler. Bu izlenimi de ortadan kaldırmak için sürekli yeni modeller çıkararak kullanıcılarını memnun etmenin peşine düştüler. HTC Areo da bu stratejinin ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Cihazla ilgili genel olarak HTC One M9+’daki teknik özelliklerin olacağı söylense de resmi olarak bir bilgilendirme yapılmadı. O yüzden net bir bilgi de veremiyoruz, fakat bu yılın en geç Ekim ayına kadar duyurulacağına dair ciddi iddialar bulunuyor. Eğer HTC Areo, başta ‘tasarım’ olmak üzere önemli yenilik ve özelliklere sahip bir model olursa aynı tarihlerde çıkacak olan iPhone 6S ve Galaxy Note 5’e kafa tutabilir. (çok zor bi ihtimal olsa da ne olacağı belli olmaz)
 
HTC’nin yılın ikinci yarısında ‘biz daha ölmedik’ deyip çok sıkı çalıştıklarına dair ciddi haberler de yapılıyor. Bakalım bu sefer ‘hah, bu sefer olmuş’ dedirtecek bir model çıkarabilecekler mi.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0