• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC'den Apple, LG ve Samsung'a Fena Ayarlı Video

HTC'den Apple, LG ve Samsung'a Fena Ayarlı Video

0
0
0
0
0
HTC Amerika’da yayınlanan reklam filmi teknoloji dünyasında bu zamana kadar yapılan reklamlardan biraz daha farklı. Reklam filminin başrol oyuncusu Amerika’daki beyzbol liginin ünlü oyuncularından Robinson Canó.
HTC Amerika’da yayınlanan reklam filmi teknoloji dünyasında bu zamana kadar yapılan reklamlardan biraz daha farklı. Reklam filminin başrol oyuncusu Amerika’daki beyzbol liginin ünlü oyuncularından Robinson Canó.

Canó, beyzbol sahasında ki yerini alıyor ve sopasıyla birlikte karşıdan atılan maddelere vuruyor. Olay da tam bu nokta da başlıyor. Karşıdan atılan maddeler; iPhone 6, LG G3 ve Samsung Galaxy S5.

Atılan telefonları topa vurduğu gibi vuran Canó, telefonları tuzla buz ediyor. Tam vuruş anını ağır çekimle, birçok farklı açıdan çekmişler. Reklam filminde çıkan yazıda ise, “ Odaklanarak ve gücü kullanarak en üst seviyeye çıkmak zaman alır. En ön plana çıkmak hassasiyet gerektirir. Bu, oyunu büyük nedenlerden dolayı oynamakla ilgilidir ve bazen önemli çekişmelerle mücadele etmelisin. Hadi, toplarla oynayalım.” yazıyor.
 
Kaynak: TalkAndroid
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0