• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC'den Gizemli Paylaşımlar: "Dünyada Bir İlki Göreceksiniz!"

HTC'den Gizemli Paylaşımlar: "Dünyada Bir İlki Göreceksiniz!"

0
0
0
0
0
HTC'den Gizemli Paylaşımlar: "Dünyada Bir İlki Göreceksiniz!"
HTC'nin büyük umut bağladığı yeni amiral gemisi HTC 10 merakla bekleniyor. Tavyanlı şirket, yeni telefonu hakkında sosyal medya üzerinden gizemli paylaşımlar yaparak ilgi çekmeyi başardı.
Uzun bir süredir finansal açıdan zor dönemlerden geçen HTC’nin belki de son umudu olacak HTC 10 için geri sayım başladı. Şirketi ekonomik açıdan rahatlatması beklenen yeni cihaz hakkında başarılı bir tanıtım faaliyeti yürütülüyor. Herkesin Mobil Dünya Kongresi’nde beklediği cihaz, bu etkinlikte yer almayarak bekleyenleri şaşırtmıştı. Belki de, HTC’nin bu stratejisi daha iyi oldu çünkü yeni cihazın diğer birçok amiral gemisinin arasında kaybolması ihtimali söz konusu olabilirdi.

 HTC Ne Süpriz Hazırlıyor?

Birçok şirket yeni modellerini tanıttıktan sonra meydanı boş bulan HTC, şimdi başarılı bir kampanya yürütüyor. Sosyal medya paylaşımlarıyla ilgiyi HTC 10 üzerinde toplamayı başaran şirket, Twitter üzerinden yeni gönderisiyle de meraklandırmayı başardı. “Cameras 10” yazılı bir görsel yayınlayan şirket “Dünyada bir ilk, Birinci Sınıf, Ön ve arka. Göreceksiniz.” ifadelerine yer verdi.

 HTC 10'un Gizemli Kamerası

HTC’nin bu iddialı çıkışının tam olarak ne işaret ettiği hakkında çok fazla bir bilgi yok. Açıkçası, bunun altından aynı sensörü paylaşabilen, aynı özellikte ön ve arka kamera çıkabileceğini düşünüyorum. Uluslararası kaynaklarda, HTC 10 modelinin düşük ışıkta yüksek fotoğraf kalitesi sunan UltraPixel teknolojili 12 megapiksellik bir kamera ile geleceği daha önce söylenmişti. Bu iddialı çıkışın aynı özellikte çift kameraya yönelik olduğu düşünülebilir. Bakalım, meraklandırmayı başaran HTC, şaşırtmayı da başaracak mı?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0