HTC'nin Yeni Giriş Seviye Akıllı Telefonu Desire 630 Satışa Sunuldu

0
0
0
0
0
HTC'nin giriş seviyesindeki yeni akıllı telefonu HTC Desire 630 satış tarihi ve fiyatı belli oldu. Cihaz ilk olarak Hindistan'da satışa sunuluyor.
Bir süredir akıllı telefon pazarında beklediği başarıyı elde edemeyen HTC, özellikle orta segment cihazlarıyla ses getirmeyi başarmıştı. HTC 10 ile amiral gemisi sınıfında diğer markalarla rekabet içinde olan şirket aynı zamanda giriş seviyesinde de kendini gösteriyor.

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC'nin Mobil Dünya Kongresi 2016'da tanıttığı yeni giriş seviyesi akıllı telefonu HTC Desire 630 geçtiğimiz günlerde Dünya'nın en büyük ikinci akıllı telefon pazarına sahip olan Hindistan'da satışa sunuldu. Hindistan'da 222 dolar fiyat etiketine sahip olan HTC Desire 630 özellikle giriş seviyesindeki akıllı telefonların ilgi gördüğü Hindistan'da başarılı olmayı deneyecek.HTC'nin yeni giriş seviyesi akıllı telefonu HTC Desire 630'un teknik özelliklerine bakacak olursak cihaz 5 inçlik 720p (HD) çözünürlüklü Super LCD ekran ile geliyor. Yeni HTC Desire 630 gücünü Qualcomm'un eski nesil Snapdragon 400 yonga setinden alıyor ayrıca cihazda 2GB RAM ve microSD kart desteğine de yer veriliyor. 

Cihazın diğer ülkelerde ne zaman satışa çıkacağı ile ilgili bir bilgi henüz paylaşılmamış ancak ülkemizde de Desire serisi cihazların ilgi görmesi nedeniyle cihazın ülkemizde de yakın zamanda satışa sunulacağını tahmin ediyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0