HTC Desire EYE, Türkiye'de Satışa Sunuldu

0
0
0
0
0
HTC Desire EYE, Türkiye'de Satışa Sunuldu
​HTC, akıllı telefon dünyasına standartların üzerinde bir telefon kattı: HTC Desire EYE. Sınıfının en iyi Desire modeli olan HTC Desire EYE, ülkemizde GSM operatörleri üzerinden avantajlı diyenileceğimiz kontratlı tekliflerle ya da peşin olarak 1899 TL’ye satın alınabilecek.
HTC, akıllı telefon dünyasına standartların üzerinde bir telefon kattı: HTC Desire EYE. Sınıfının en iyi Desire modeli olan HTC Desire EYE, ülkemizde GSM operatörleri üzerinden avantajlı diyenileceğimiz kontratlı tekliflerle ya da peşin olarak 1899 TL’ye satın alınabilecek.

HTC Desire EYE’ın rakiplerinden ayrılmasını sağlayan en büyük özelliği, ön ve arka kamerası. Görüntü kalitesini düşürmeden zoomlama, kırpma ve baskı çıkartmanıza olanak sağlayan cihaz, 13 MP ön ve arka kameraya sahip. (Selfie (özçekim) meraklısıysanız ve akıllı telefonunuzu değiştirmek istiyorsanız, bence kesinlikle denenir)

Üç gelişmiş mikrofonu bulunan HTC’nin kendisine has ses kalitesi bulunuyor. HTC BoomSound ve 5.2 inçlik ekranı, cihazın tercih edilmesi için yeterli birkaç sebep olarak sıralanabilir.

Çift renkli, suya dayanıklı yapısı ve tek parça gövdesiyle tasarım olarak şık olmakla kalmayan HTC Desire EYE, odaklama için iki kademeli özel kamera tuşuyla en iyi halinizin görüntülenmesini sağlıyor. (netleme yapmak için ekstra uğraşmanıza gerek kalmayacak yani) Yüz Birleştirme özelliğiyle istediğiniz cilt düzeltme işleminin ardından fotoğraf çekilmeden önce etkiyi gerçek zamanlı olarak izleyebiliyorsunuz. (say say bitmiyor cihazın özellikleri)

Aşağıda HTC Desire EYE'ın kutu açılışını izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0