• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC'nin Yeni Bombası E9'un Teknik Özellikleri Sızdı

HTC'nin Yeni Bombası E9'un Teknik Özellikleri Sızdı

0
0
0
0
0
HTC'nin One M9 modeliyle beraber bir diğer üst seviye cihazı olarak lanse etmesi beklenen HTC E9'un teknik özellikleri ortaya çıktı.
Birçok sızıntıyla gündeme gelen ve neredeyse hepsinde haklı çıkan @upleaks (@evleaks varisi) tarafından ortaya çıkan özellikler, HTC'nin One M9 modelinin yanında HTC One M9 Plus ile beraber bir diğer üst seviye cihazı olacak HTC E9'un özelliklerini ortaya çıkarıyor.

HTC One E9'un tasarımsal detayları bilinmese de bu safer MediaTek çipsetini kullanacak cihazın teknik özellikleri ise şöyle sıralanmış;5.5 inç büyüklüğünde Quad HD (1440x2560) ekrana sahip olacak telefon 2GHz hızındaki 64-bit destekli ve 8 çekirdekli MediaTek MT6795 işlemci ve 3GB RAM'den gücünü alacak. 32GB MicroSD kart ile arttırılabilir depolama kapasitesi içeren cihaz 20MP arka 4UP ön kamerasıyla tıpkı M9'dan beklenildiği gibi güzel bir fotoğraf deneyimi yaşatacak. Ayrıca Android Lollipoplu Sense 7 arayüzüyle sayesinde de M9'da belirtilen tüm deneyimleri sağlaması bekleniyor.

Özellikle HTC'nin ilk Quad HD ekranına sahip olacak cihazının bu konuda nasıl bir deneyim ve nasıl bir batarya kullanım süresi sunacağı ise merak konusu.

Kahverengi, altın, metalik gri ve beyaz renk seçenekleriyle tanıtılacak cihazın bu ay içerisinde Çin'de tanıtılması bekleniyor. Tabiki tüm detaylar yapılacak tanıtım sonrasında belli olacak.

Bakalım HTC MediaTek deneyimiyle neler yapacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0