• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC'nin Esrerengiz Bir Telefonu FCC'de Gözüktü

HTC'nin Esrerengiz Bir Telefonu FCC'de Gözüktü

2
2
2
0
0
HTC'nin yeni bir telefonu FCC onayından geçti. 4G desteği dışında bir detayı bulunmayan cihazın ne olduğu belirsiz.
Federal Communications Commission, yani Federal İletişim Komisyonu'ndan alınan FCC onayı ile cihazlar Amerika'da satışa çıkabilirler. Telsiz, yani kablosuz bağlantı kuran her cihazın alma zorunluluğu olan bu onay merciisi de bazı zamanlarda bizlere telefon sızıntıları gösteren bir kurum olarak dikkat çeker. (Bir nevi ülkemizdeki TRT bandrolü muhabbeti)

FCC'den geçen HTC'nin yeni bir cihazı ise böylelikle sızdırılmış oldu. Ancak FCC sadece bağlantı standartları için onay vermesi sebebiyle cihazın ancak 4G bağlantısına sahip olacağını biliyoruz. Başka detayı da bu sebeple bilinmiyor.FFC kimliği NM80PM9110 olan ve kod adı 0PM9110 şeklinde geçen cihaz 700MHz, 850MHz, 1700Mhz, 1900Mhz ve 2600 MHz aralığındaki LTE/4G bağlantılarını destekleyecek. Bunun yanı sıra 2.4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n standardını ve Bluetooth 4.0 desteği sunacağı bilinen cihazın büyük bir ihtimalle sizlere buradan bahsettiğimiz gibi HTC Aero adına sahip model olabileceği de konuşuluyor.

Ekim ayı gibi satışa çıkacak olan HTC Aero'nun bu zamanlarda FCC onayı alması ise normal bir zamanlama gibi duruyor. Bu sebeple de bu cihazın Aero olma ihtimalini güçlendirmekte.
2
2
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
2
2
0
0