• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC’nin Yeni Telefonu: HTC Hima Ace Plus Geliyor!

HTC’nin Yeni Telefonu: HTC Hima Ace Plus Geliyor!

0
0
0
0
0
HTC’nin yeni üst düzey akıllı telefonu HTC Hima’yı (One M9) Mart ayında duyurmasını bekliyoruz. Tayvanlı üretici firma iddialara göre Hima’nın büyük ekranlı versiyonu “Hima Ace Plus” modelini de hazırlamakta.
HTC’nin yeni üst düzey akıllı telefonu HTC Hima’yı (One M9) Mart ayında duyurmasını bekliyoruz. Tayvanlı üretici firma, iddialara göre Hima’nın büyük ekranlı versiyonu “Hima Ace Plus” modelini hazırlıyor.

5.5 inç büyüklüğündeki Quad HD çözünürlüklü ekranı bulunan cihaz, üst düzey akıllı telefonlarda yer verilen Snapdragon 810’u kullanacak. 3 GB RAM’e sahip olan HTC Hima Ace Plus’ta 32 GB dahili hafıza ve microSD kart desteği de olacak.

HTC yine piyasaya iddialı bir akıllı telefon sunacak gibi duruyor.Android 5.0 Lollipop ve Sense 7.0 yazılımı ile gelecek olan akıllı telefon kamera özelliğinin de iddialı olduğu görünüyor. 20 MP çözünürlüklü arka kamera kullanılması beklenen telefonun ön kamerası ise 4 Ultrapiksel çözünürlükte olacak.İlk olarak One Max modelinde parmak izi tarayıcısı kullanan HTC’nin daha işlevsel bir şekilde yeni telefonu HTC Hima Ace Plus’ta da parmak izi sensörü bulunduracağı iddia ediliyor.

HTC Hima Ace Plus hakkında olan bilgiler henüz bunlarla sınırlı olup, daha detaylı bir bilginin Mart başında gerçekleşecek olan Dünya Mobil Kongresi’nde sunulması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0