• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC İçin Android Marshmallow Görüntüleri Ortaya Çıktı

HTC İçin Android Marshmallow Görüntüleri Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
HTC kanadında gelecek olan Android 6.0 Marshmallow güncellemesi için gelecek değişimlere ait görsel sızdırıldı.
İlk olarak Nexus cihazlarına dağıtılmaya başlanan Android 6.0 Marshmallow güncellemesi son dönemde General Mobile 4G gibi Android One projesindeki cihazlara da ulaştı. Tabii bu klasik şekilde gelmesi gereken Google tarafından dağıtılan güncellme olduğu için gözler diğer telefon üreticilerine çevrildi.

Sony kanadında deneme süreci başlayan Android Marshmallow için şimdi de HTC tarafından ilk görüntüler geldi. @LlabTooFeR isimli Twitter'ın geek kullanıcısı tarafından gelen görüntüler ile HTC One M9'da kullanılan Android Marshmallow güncellemesine ait görüntüler de ortaya çıktı. Sense 7 arayüzü ve Android 6.0 güncellemesini içeren aşağıdaki görüntüler ile eğer bir HTC kullanıcı iseniz neler değişeceğini aşağıdan görebilirsiniz.
Yukarıda sırasıyla ilk başlama ekranı ve ana ekranları görmektesiniz. Ayrıca Android 6.0 ile gelen ses kontrollerinin çeşitliliği ile "Rahatsız Etmeyin" özelliği de göze çarpmakta. Bunun dışında pek bir değişiklik göze çarpmıyor.Sırasıyla mesajlar ve uygulama izinleri için verilen görsellerde Android'in saf emojilerinin yerleştirildiğini, mesaj arayüzünün de oldukça saf arayüze benzediğini belirtelim. Ayrıca Android 6.0 ile gelen uygulama izinlerini de kendiniz dilediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz.Bunun dışında son uygulamalar ve uygulamaları kapatma ekrannı dilerseniz HTC'nin klasik görünümü dilerseniz de Android'in kartlar şeklindeki görünümüne bürüyebilirsiniz. Bu da hali hazırda olan bir özellikti. Ayrıca üst panelin görünümü de en sağdaki resimde gösterilmiş.

Sonuç olarak Sense 7 ile Android 6.0 ile büyük değişikikler gelmiyor. Yani en azından bu görsellere göre HTC ekstra yenilikler eklememiş gibi. İlk etapta One M8 ve One M9 cihazlarına verilmesi beklenilen Marshmalllow dağıtımı ile olası değişiklikleri hep beraber görmüş olacağız.

Ayrıca ortaya çıkan detaylara göre HTC'nin Android 6.0 güncellemesini vereceği cihazlar ise şu şekilde listelenmiş;

One M9, One M8, One M9+, One E9+, One E9, One ME, One E8, One M8 EYE, Butterfly 3, Desire 826, Desire 820 ve Desire 816
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0