• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC, Android Lollipop Güncellemesi İçin Verdiği Sözü Tutamadı

HTC, Android Lollipop Güncellemesi İçin Verdiği Sözü Tutamadı

0
0
0
0
0
HTC, Android Lollipop Güncellemesi İçin Verdiği Sözü Tutamadı
​2014 Kasım ayından itibaren Google, Android 5.0 Lollipop kaynak dosyalarını kullanıcılarına sunmaya başlamıştı. HTC de Google’ın bu kodları açıklamasından en fazla 90 gün içerisinde HTC One M8 ve M7 için Android 5.0 Lollipop güncellemesini yayınlayacağını duyurmuştu.
2014 Kasım ayından itibaren Google, Android 5.0 Lollipop kaynak dosyalarını kullanıcılarına sunmaya başlamıştı. HTC de Google’ın bu kodları açıklamasından en fazla 90 gün içerisinde HTC One M8 ve M7 için Android 5.0 Lollipop güncellemesini yayınlayacağını duyurmuştu. Fakat şirket verdiği sözü tam olarak tutamamış gibi görünüyor.

HTC, One M8 için güncellemeyi başlatmış olsa da One M7 için güncelleme konusunda hala sıkıntı yaşıyor. 1 Şubat’tan itibaren 90 günü tamamlayacak olan şirket, One M7’ye güncellemeyi getiremedi.

HTC’den No Mersi’nin açıklamalarında şirketin gece gündüz çalışarak verdiği bu sözü yerine getirme çabasında olduğu belirtildi. Bazı sorunlar (ki bu sorunların ne olduğundan bahsetmediler) yaşadıklarını belirten Mersi, maalesef güncellemeyi tam olarak zamanında sunamadıklarını itiraf etti. (adam delikanlı gibi itiraf etti en azından, affettik hadi)Bakalım şirket, sözünü ne kadar gecikmeli tutacak?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0