• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC M9 ve M9 Plus'ın Resmi Görselleri Sızdırıldı!

HTC M9 ve M9 Plus'ın Resmi Görselleri Sızdırıldı!

1
0
0
0
0
HTC M9 ve M9 Plus'ın Resmi Görselleri Sızdırıldı!
M8 serisiyle akıllı telefon kullanıcıları arasında iyi bir yer edinen HTC'nin, yeni çıkacak olan amiral gemileri M9 ve M9 Plus'ın görselleri sızdı. Bu sızıntıyı da ünlü "sızıntıcı" Evan Blass twitter'ında paylaşarak bizlere HTC'nin yeni telefonlarının nasıl olacağını göstermiş oldu.
M8 serisiyle akıllı telefon kullanıcıları arasında iyi bir yer edinen HTC'nin, yeni çıkacak olan amiral gemileri M9 ve M9 Plus'ın görselleri sızdı. Bu sızıntıyı da ünlü "sızıntıcı" Evan Blass Twitter profilinden paylaşarak HTC'nin yeni telefonlarının nasıl olacağını göstermiş oldu.

Görsellerde gördüğümüz üzere daha önceden konuşulan tamamen cam ön panel, Nexus 9'a benzeyen yeniden tasarlanan hoparlörler bizleri karşılayan ilk yenilikler oldu. Alt tarafta eklenen parmak okuyucu özelliği, firmanın imzası haline gelen stereo hoparlörlerini kaldıracak gibi gözüküyor.

Plus modelinde M9'a göre fiziksel "Home" tuşunu da görüyoruz. İki modelde de bu tuşun olmaması, HTC One M9'un parmak izi tarayıcısı ihtimalinden mahrum kalabileceğinin belirtisi olarak açıklanabilir.

Başka bir gelişme ise ortaya yerleştirilmiş özçekim kamerası. "HTC Desire Eye'da gördüğümüz 13 MP'lik selfie kamerası acaba M9'lara da mı geliyor?" diye düşünebiliriz.

"Ütopya gelişmekte" diyerek takipçilerine MWC etkinliğini beklemelerini söyleyen HTC, bakalım bu yıl akıllı telefon yarışında rakiplerine karşı neler yapacak? Kaynak
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0