• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC'nin Lollipop Güncelleme Takvimi Ortaya Çıktı

HTC'nin Lollipop Güncelleme Takvimi Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
HTC'nin Android 5.0 Lollipop alacak cihazları ve güncelleme aralıkları belli oldu.
HTC One M9'un nasıl olacağına dair merak giderek artarken, bir diğer taraftan Android'in son sürümü olan Lollipop güncellemelerinin hangi cihazlara ve ne zaman geleceği konusunda da beklentiler de artıyor.

Fakat HTC-Vietnam adlı blog sitesi tarafından yayınlanan habere göre HTC'nin Lollipop güncelleme takvimi belli oldu.
Yayınlanan takvim ile anlaşılacağı üzere One M8, One M8 Mini, One M7, One M7 Mini, One E8, Desire Eye, One M8 Eye, Butterfly 2, One Max, Desire 816, Desire 820, Desire 610 ve Desire 510 modelleri Android Lollipop güncellemesine kavuşacak.

İlk olarak üst seviye telefonları One M8 ve M7 ile başlayacak olan güncellemelerin Ocak ayı içinde de gelme ihtimali bulunuyor. Fakat tahminler Şubat-Mart arasında geleceği yönünde.

Güncelleme için başta Hima kod adlı One M9 modeliyle gelecek olan Sense 7 ile geleceği söylense de Sense 6 ile beraber dağıtıma başlanacağı anlaşılıyor. Fakat özellikle yaz aylarında güncelleme sağlanacak telefonlara Sense 7 arayüzüyle beraber gelebilme ihtimalinin de olduğunu belirtelim.

Son olarak listenin kesin olmadığını tarihlerde değişiklikler ve cihaz ekleme-çıkarmaları da olabileceğini hatırlatmış olalım.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0