HTC One 2 Mini Nasıl Olacak?

0
0
0
0
0
HTC One 2 Mini Nasıl Olacak?
HTC'nin bu yıl piyasaya çıkacak yeni amiral gemisi telefonu HTC One 2'nin de bir süre sonra Mini versiyonu çıkacak. Daha One 2 görünmeden bu Mini versiyonunun özellikleri sızdırıldı bile.
Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yıl piyasaya çıkacak olan HTC One 2'nin de bir süre sonra Mini ve Maxx versiyonları gelecek. Tayvanlı firma HTC'nin bu yeni modeli ile ilgili henüz pek bilgimiz olmamaasına rağmen bu alternatif versiyonlarından Mini'nin özellikleri basına sızdırıldı bile.

Bilgi sızdırma konusunda bir dünya lideri olan evleaks'ten eglen bilgilere göre HTC One 2 Mini'nin ekranı eskisinden 0.2 inç daha geniş olacak. 4.5 inç genişliğinde olacak olan bu ekran aynı zamanda 720 x 1280 piksel çözünürlük destekleyecek. Ayrıca işletim sistemi olarak HTC'nin Google ile yaptığı anlaşmadan faydalanacak olan HTC One 2 Mini Android 4.4.2 KitKat ile piyasya çıkacak.

Ayrıca 13 megapiksel bir ana kamera ve 5 megapiksellik bir ön kamerası olacak olan b telefonun bir de 1.4 GHz Snapdragon 400 işlemcisi olacak. 1 Gb RAM'e sahip olacak HTC One 2 Mini aynı zamanda 16 Gb dahili depolama alanı ve Micro SD kart desteği de sunuyor.

HTC'nin yeni amiral gemisi One 2'nin henüz özellikleri kesinleşmemişken Mini versiyonunun özelliklerinin sızmış olması bir yandan da Mini olanı işte bu, normali ve Maxx'ı çok daha güçlü olacak sinyali vermek için olabilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0