HTC One E9'un Görüntüleri Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
​HTC’nin bu ayın sonuna doğru One E9 adında bir modeli Çin’de satışa sunacağından bahsetmiştik. Gelen son görüntülerde HTC One E9’un görselleri paylaşıldı.
HTC’nin bu ayın sonuna doğru One E9 adında bir modeli Çin’de satışa sunacağından bahsetmiştik. Gelen son görüntülerde HTC One E9’un görselleri paylaşıldı.

Geçtiğimiz sene E serisini tanıtan HTC, bu sene de serinin devamını getirmeye hazırlanıyor. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenile One E8’in devamı niteliğindeki One E9’la ilgili haberler, geçen hafta ortaya çıkmıştı.

Cihazın teknik özellikleriyle ilgili gelen haberlerde ise 5.5 inç Quad HD ekrana, 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza, MediaTek MT6795 işlemci, 20 MP arka ve 4UP ön kamerasının olacağı söyleniyor.Görsellerde ortaya çıkan HTC One E9pt ismindeki ‘p’ harfinin, telefonun E9 Plus ismiyle de gelebileceğine dair söylentileri beraberinde getiriyor. (E9’dan önce E9 Plus’ın çıkması biraz zor gibi ama ne olacağı belli olmaz tabi)Bu ayın sonunda Çin’de satışa sunulacak E9’un fiyatı 480 dolar civarında seyredecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0