• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One M10’dan İlk Bilgiler Gelmeye Başladı

HTC One M10’dan İlk Bilgiler Gelmeye Başladı

0
0
0
0
0
HTC One M10’dan İlk Bilgiler Gelmeye Başladı
HTC, son akıllı telefonu One M9’u Barselona’da gerçekleştirilen etkinlikte tanıtmıştı. Daha bugün ülkemizde satışa sunulduğu haberini verdiğimiz HTC One M9’dan sonra şimdi de HTC One M10’la ilgili haberler gelmeye başladı.
HTC, son akıllı telefonu One M9’u Barselona’da gerçekleştirilen etkinlikte tanıtmıştı. Daha bugün ülkemizde satışa sunulduğu haberini verdiğimiz HTC One M9’dan sonra şimdi de HTC One M10’la ilgili haberler gelmeye başladı.

HTC One M10’un kablosuz şarj teknolojisiyle birlikte geleceği söyleniyor. Hatta One M10’dan önce şirketin çıkaracağı birkaç Desire modelde yine bu şarj özelliğinin kullanılması bekleniyor.

Bunun dışında HTC’de bir CEO değişikliği yaşandı. Bu CEO değişikliği, HTC’nin akıllı telefonlarıyla ilgili klişelerini değiştirmesi anlamına gelebilir. 

HTC, One M10’la birlikte köklü bir tasarım değişikliğine de gidebilir. İşlemci olarak da yine en üst seviyeyi tercih edecek olan HTC, muhtemelen Snapdragon’un son versiyonunu kullanacaktır. 


Daha yüksek çözünürlüklü ekran, IP67 sertifikasıyla suya ve toza karşı daha dayanıklı bir gövde, kendilerine ait olan BoomSound teknolojisinde iyileştirme ve Sense arayüzünün en son versiyonu da HTC One M10’da tercih edilecektir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0