HTC One M10'un Görseli Sızdırıldı!

0
0
0
0
0
Özellikleri ile HTC'nin yeniden şahlanması sağlama potansiyeli oldukça yüksek olan M10'a ait ilk görsel sızdırıldı.
One M10, HTC için oldukça kritik bir durumda. Zira son birkaç M serisi modeli ile sektörde büyük hayal kırıklığına uğrayan HTC için M10 bir çıkış, yeniden yükseliş konumunda. Sanıyoruz HTC de bu durumun farkında zira M10'nun beklenen özellikleri öyle yabana atılır cinsten değil. 

İşin diğer kısmı, yani tasarım konusunda da anlaşılan HTC radikal bir yeniliğe gidiyor. Zira mobil sektörde pek çok sızıntının kaynaklarından olan @evleaks'in paylaştığı görsele göre HTC One M10, alışık olduğumuz M serisinden çok daha farklı bir tasarıma sahip olacak.

One A9 ile hafif bir silkelenme yaşayan HTC, sanıyoruz bu durumu devam ettirmek istemiş ve M10'un da tasarımını M serisinden ziyade A9'a benzetmiş.
 

Dediğimiz gibi HTC, One M10 ile oldukça iddialı geliyor. ''Tamam iyi hoş da, siz bunu neye dayanarak söylüyorsunuz?'' diye soracak olursanız da bir süre önce M10'un sızdırılan özelliklerini konu aldığımız habere buradan, elimizde olan bilgiler doğrultusunda da telefonun altından girip üstünden çıktığımız haberimize buradan göz atabilirsiniz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0