• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One M10’un Kamerası ‘Çok Acayip’ Olacak

HTC One M10’un Kamerası ‘Çok Acayip’ Olacak

0
0
0
0
0
HTC’nin yakında duyuracağı akıllı telefon modeli One M10’un sahip olacağı özelliklerden bazıları @LlabTooFeR tarafından sızdırıldı.
HTC’nin önümüzdeki ay duyurmasını beklediğimiz One M10 modeli hakkında ‘ilgimizi çeken’ haberler gelmeye devam ediyor. Dün gece saatlerinde cihazın hem kamerası hem de ekranıyla alakalı olarak iki önemli bilgi paylaşıldı.

EvLeaks’le birlikte mobil dünyasının ‘ağzına baktığı’ Twitter kullanıcılarından olan @LlabTooFeR, cihazın hem ekranı hem de kamerasıyla ilgili ‘kesin’ olduğunu iddia ettiği tweet’ler paylaştı. Perfume kod adlı One M10’un 5.2 inç büyüklüğünde ve WQHD çözünürlüğünde ekrana sahip olacağını belirten @LlabTooFeR, kamerasının sahip olacağı özelliklerden de bahsetti.

Sony IMX377 sensörlü 12 MP çözünürlüğünde ön kamerası olacağı belirtilen HTC M10’u rakiplerine oranla daha özel yapacak olan kısım ise piksel boyutunun 1.55um olması. Önceki birkaç modelin arka kamerasında yer alan UltraPixel teknolojisi yeni telefonla birlikte ana kameraya taşınıyor ve piksel boyutları, standartların çok daha üzerine çıkıyor.
 
HTC, yeni telefonunda belli ki hem odaklanma hem de düşük ışıkta maksimum kaliteli fotoğrafların elde edilmesi üzerinde yoğunlaşmış. Lazer otofokus ve faz algılamalı otofokusun da olacağı iddia edilen HTC One M10, odak noktası ‘kamera’ olan kullanıcıların ilgisini çok fazla çekecektir.Cihazda yer alması beklenen diğer özellikler Snapdragon 820 işlemci, 4 GB LPDDR4 RAM ve genişletilebilir 32 GB dahili hafıza.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0