• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One M7'ye Android Lollipop Dağıtımı Başladı!

HTC One M7'ye Android Lollipop Dağıtımı Başladı!

0
0
0
0
0
HTC'nin verdiği sözde duramasa da birbiri ardına güncellemeleri getirmeye başladı. HTC tarafından yayınlanan bilgiyle One M7 için resmi olarak Android Lollipop güncellemesi başladı.
HTC önce verilen sözleri tutamadı, fakat Şubat ayıyla beraber beklenen güncellemeri vermeye başladı. Bu seferki HTC kullanıcıları için güzel haberimiz One M7 için.

HTC tarafından verilen bilgiyle resmi olarak HTC One M7 cihazlarına Android Lollipop güncellemesi başladı. Amerika'da satılan operatör bazlı özel modeller dışında uluslararası modelleri ve Developer Edition cihazları için başlayan güncellemeyle beraber One M7 kullanıcıları merakla ve sabırsızlıkla bekledikleri güncellemerine kavuşmuş olacak.

2 yıl önce tanıtılan ve hala beğeni toplayan HTC One M7 modeli Android 4.1 Jelly Bean ile satışa çıkmış ve farklı yapısı ve metal kasasıyla ilgi odağı olmuştu. Snapdragon 600 işlemcisi bulunan cihazın en önemli yeniliği ise 4UP kamerası olarak dikkat çekiyordu. Ultrapiksel kamera teknolojisini ünlendiren HTC One M7, firma için önemli bir adımdı.Özellike bu cihazı sonrası her yeniliği merakla beklenen HTC, malesef 2015'e güncelleme sözlerini tutamayarak kötü bir giriş yapmıştı. Fakat bugün itibariyle resmi açıklamayla beraber önümüzdeki günlerde (belki de bugün) One M7 kullanıcıları da bu haberimizde yayınladığımız One M8 modelinden kısa bir süre sonra Android Lollipop'lu cihazlar tarafına geçiş yapmış olacaklar.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0