• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One M8 İçin Android Marshmallow Güncellemesi Başladı!

HTC One M8 İçin Android Marshmallow Güncellemesi Başladı!

0
0
0
0
0
HTC'nin geçen yıl piyasaya sürdüğü üst seviye telefonu One M8 için dün belirttiğimiz Android Marshmallow güncelleme dağıtımı başladı.
Sizlere dün bu haberimizden aktardığımız gibi HTC Ürün Yönetimi Başkanı Mo Versi kişisel Twitter hesabından müjdeyi vererek One M8 için Marshmallow güncelleme çalışmalarının tamamlandığını ve 24 saat içinde güncelleme dağıtımına başlanacağını duyurmuştu.

Bu tweetteki sözünde duran HTC bugün itibariyle One M8 modeli için Android Marshmallow güncellemesinin dağıtımına başladı. 6.12.1540.4 yapı numarasını içeren ve 1GB boyuta sahip olan güncelleme OTA yoluyla HTC One M8 kullanıcılarına gönderiliyor.Yukarıda görebileceğiniz gibi Marshmallow ile gelen uygulama izinleri, Now on Tap ve Doze gibi özellikler getirilmiş. Ayrıca HTC One M8 Google Play Edition modelleri için de 450MB boyutunda ve MRA58K kod adlı Ekim ayı güvenlik güncellemesi de dağıtılmaya başlandı. (Nexus cihazlarına MRA58K'dan sonra MRA58N ve MRA58R adlı iki yeni güvenlik güncellemesi de dağıtıldı.) One M8'in normal modelinde MRA58K kod adlı ilk güvenlik güncellemesinin yer aldığını da belirtelim.

Eğer HTC One M8 kullanıyorsanız bundan sonra yapmanız gereken tek şey arada sırada güncelleme kontrolü yapmak. Ancak güncelleyebilmeniz için bir Wi-Fi ağına bağlı olmanız ve %50'den fazla şarj durumunda olmanız gerektiğini de hatırlatalım.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0