HTC One M8 Eye Bugün Tanıtılacak

0
0
0
0
0
HTC One M8 Eye Bugün Tanıtılacak
​Bu sene yalnızca tek bir model üst düzey akıllı telefon piyasaya süren HTC, bugün ABD’nin New York şehrinde bir tanıtım etkinliği düzenleyerek One M8’in daha optimize edilmiş versiyonu HTC One M8 Eye’ı tanıtacak.
Bu sene yalnızca tek bir model üst düzey akıllı telefon piyasaya süren HTC, bugün ABD’nin New York şehrinde bir tanıtım etkinliği düzenleyerek One M8’in kamera olarak daha optimize edilmiş versiyonu HTC One M8 Eye’ı tanıtacak.
 
Birkaç gün önce şuradan aktardığımız haberimizde, HTC One M8’in, One M8 Eye’dan kamerası dışında hemen hiçbir farklı özelliği bulunmuyor. Çin’de resmen sertifikalanan cihaz için HTC, Duo Camera görüntüleme sistemindeki 4 ultrapiksellik sensör yerine 13 megapiksel çözünürlüklü kamera kullanacak. Diğer teknik detaylarıyla ilgili çok fazla bilgi gelmese de, kamerası dışında donanımsal bir değişikliğin olacağı düşünülmüyor.
 
HTC bugün sadece One M8 Eye’ı tanıtmayacak. Desire Eye kod adlı, 13 MP kameralı orta seviye bir telefon daha tanıtılacak. GoPro Hero benzeri dayanıklı aksiyon kamerası RECamera da bugün yapılacak olan lansmanda yerini alacak.
 
HTC’nin bugünkü lansmandaki en önemli eksiği, üst düzey yeni bir akıllı telefonun tanıtılmayacak olması gibi duruyor. HTC fanlarının, yeni akıllı telefon için 2015 yılını bekleyecek. (Yalnız One M8 Eye'ı kamerası yüzünden bekleyen birçok kullanıcı olduğunu biliyorum, çok mantıklı bir strateji gibi duruyor)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0