Karşınızda HTC One M8 Google Play Edition!

0
0
0
0
0
Google'ın Nexus deneyimini firmaların diğer amiral gemilerinde yaşamasını sağlayan Play Edition'ın yelpazesine HTC One M8'de yerleşti.
HTC'nin yeni One modeli olan M8 tanıtılmadan önce başlayan 'Google Play Edition' dedikoduları gerçek çıktı. Dün bir çok detayı belli olan telefonun bugün, bazı bölgelerde satışa sunulmasının ardından Google Play Edition görüldü.

M8'i özelliklerini ve tasarımını beğenip, Sense arayüzünden hoşlanmayanlar başta olmak üzere, telefonu sade bir arayüzle kullanmak isteyenlerin almak isteyecekleri Google Play Edition, Amerika'da 699 Dolar'dan satılmaya başlandı. Türk Lirası'na çevirdiğimizde 1500 TL ile 1600 TL olan olan M8 Google Play Edition, normal versiyonuna göre 100 Dolar daha ucuz. Bu da yaklaşık olarak 200 TL'lik bir fark demek.

Google'ın Play Edition'ı Huawei, LG, Samsung, HTC, Sony ve Motorolla gibi akıllı telefon üreticilerinin tepe modellerinde kullanılmak üzere vermesiyle, kullanıcıların Nexus rahatlığını firmaların amiral gemilerinde de yaşamasını sağlayan Google bu konuda oldukça beğeni aldı.

Ayrıca Play Edition'ların yeni Android sürümlerinde her hangi bir arayüz entegrasyonuna gerek duymaması, güncelleştirmelerin bu cihazlara daha çabuk çıkacağı anlamına geliyor. Tüm özelliklerin aynı olduğu ve daha sade bir arayüze sahip M8'in Play Edition'ın Google'ın Amerika sayfasında yer alan görselini aşağıdan inceleyebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0