• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One M8 İçin Marshmallow Güncellemesi Bugün Dağıtılmaya Başlıyor!

HTC One M8 İçin Marshmallow Güncellemesi Bugün Dağıtılmaya Başlıyor!

0
0
0
0
0
HTC One M8 İçin Marshmallow Güncellemesi Bugün Dağıtılmaya Başlıyor!
HTC'nin geçen sene çıkardığı üst seviye telefon olan One M8 modeli bu firmanın ilk Android Marshmallow güncellemesi alan telefonu olarak bugün güncellemeyi almaya başlıyor.
Android 6.0 Marshmallow çıktığından bu yana kullanıcıların "Ne zaman alırız?" sorularına maruz kalan ve bir yarış içinde olan firmalardan biri olan HTC de bugün itibariyle Marshmallow güncellemesi dağıtımına başlıyor.

İlk olarak HTC One M8 için başlayacak olan Android Marshmallow güncellemesi daha sonra da One M9 modelini kapsayacak. Müjdeyi bugün Twitter üzerinden veren HTC Ürün Yönetimi Başkanı Mo Versi, One M8 modeli için tüm testlerin tamamlandığını 24 saat içinde dağıtıma başlayacağı söyledi. Tweetin atıldığı saati dikkate alırsak bu demek oluyor ki Yarın aşkam saatlerinde HTC One M8 sahipleri Marshmallow güncellemelerine kavuşmuş olacaklar.
 


Daha sonra bir kullanıcının "One M8 modeli neden One M9'dan önce alıyor?" diye çıkışmasına "M9 yakında alacak, testler tamamlandıktan sonra haber vereceğiz" diye belirtmiş olan Mo, böylece sıradaki cihazın da One M9 olacağını belirtmiş oldu.
 

Yarından itibaren dağıtılacak Marshmallow güncellmesi bakalım ülkemiz kullanıcılarına da gelecek mi, yoksa birkaç gün beklemeleri mi gerekecek göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0