HTC One m8'in Fiyatı Ne Kadar?

0
0
0
0
0
HTC One m8'in Fiyatı Ne Kadar?
Dünya Mobil Kongresi kapsamında tanıtılan Samsung’un ağır topu S5 eleştiriler almaya devam ederken, akılı telefon savaşı yavaş yavaş kızışmaya başlıyor.
Dünya Mobil Kongresi kapsamında tanıtılan Samsung’un ağır topu S5 eleştiriler almaya devam ederken, akıllı telefon savaşı yavaş yavaş kızışmaya başlıyor. Çin’den kimsenin beklemediği bir şekilde Oppo firması ilk 2K çözünürlükte ve gelecek vaat eden telefonları Find 7‘yi tanıtırken, Sony XPeria’sı ile yine büyük bir kitleye hitap edecek gibi görünüyor. Geçen sene olduğu gibi bu senede yıla damga vurmak isteyen General Mobile ise merakla beklenen yeni Discovery’sini tanıtırken, bugün itibari ile HTC’de ağır topunu oyuna sürdü.

HTC One m8...

Peki cihazımızın özellikleri neler?
5 inç boyutundaki ekranı ile 1080p çözünürlük destekleyen HTC One m8, 440ppi piksel yoğunluğu ile full HD görüntü kalitesine sahip, aynı zamanda Qualcomm’un 2.3 GHz hızındaki Snapdragon 801 işlemcisi ile satışa sunulacak. 2GB RAM’e sahip cihaz aynı zamanda 16 ve 32 GB’lık dahili hafızaya sahip 2 farklı model olarak çıkacak.

Cihaz hakkında ayrıntılı incelemeye  buradan ulaşabilirsiniz.

An itibari ile ön siparişe açılan cihaz, sipariş verdiğimiz takdirde 11Nisan’da elimizde olacak. Fiyat olarak 699 Dolar gibi bir meblağa sahip cihazın Nisan ayının ortalarında ülkemize gelerek 2000 TL gibi bir meblağa satılması bekleniyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0