• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One M8'in Lollipop'lu Arayüzü Nasıl Görünecek?

HTC One M8'in Lollipop'lu Arayüzü Nasıl Görünecek?

0
0
0
0
0
HTC One M8'e Şubat'ta gelecek Android Lollipop güncellemelesinin daha detaylı resimleri elimize ulaştı
Android Lollipop ile sunduğu materyal tasarım ve daha iyi kullanıcı performansı bakımından beğeni görmüştü. Nexus cihazlarda başlayan ilk güncellemeler 2015 ile beraber diğer telefon üreticileri tarafından da kullanıcılara sunulacak. Diğer Android telefon kullanıcılarının merak ettiği şey ise gelecek güncelleme ile telefonlarında ne gibi değişiklikler olacağı yönünde.

Daha önce BURADAKİ haberimizde bahsettiğimiz yazıda Twitter'daki LlabTooFeR isimli kullanıcı birkaç görsel paylaşmıştı. Şimdi ise daha detaylı görselleri ve  iki de video paylaşan kullanıcı HTC One M8 kullanıcılarının güncelleme sonucunda nasıl değişiklikler göreceğini gözler önüne sermiş oldu.

İşte HTC One M8'in Android Lollipop'lu Sense arayüzü:Resimde de görüldüğü gibi One M8 modeline gelecek güncelleme ise Android 5.0.1'e yükseltilen cihazda Sense 6 arayüzü devam edecek. Ayrıca sağdaki resimde Google'ın ofis uygulamaları olan Dökümanlar, Slaytlar ve E-Tablolar uygulamaları eklenmiş.Bildirim ekranı ve Quick Settings ekrarnında da bazı görünüm değişikliklerine giden HTC renk olarak griyi tercih etmiş.Lollipop güncellemesi ise multi tasking ekranında da değişiklikler göze çarpıyor. Aynı zamanda sağ tarafta görülen ve Üstün Güç Tassarrufu Modunun renkli hali gibi duran özelliği ise yeni gelecek Kolay Mod adındaki Blinkfeed yerine geçecek bir ana sayfa ekranı. Yeni android telefon kullanıcıları ya da birkaç temel uygulama dışında widgetlar ile uğraşmak istemeyen kullanıcılar için düşünülmüş. Bu ekrana aşağıda görülen videodaki adımları izleyerek ulaşabilirsiniz.
 

Sonuç olarak görünüş itibariyle ufak tefek değişikliklere uğrayan One M8'de yeni telefonu ile beraber gelmesi beklenen Sense 7 arayüzünde ise asıl büyük görsel değişikliklere gidecek olan HTC firması Sense 7 ile bizlere neler sunacağını hep beraber göreceğiz.

Son olarak yine aynı kullanıcı tarafından görsellerdeki yenilikleri gösterdiği videoyu da buraya bırakalım.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0