• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One M8 İçin Android Lollipop Güncellemesi Yayınlandı

HTC One M8 İçin Android Lollipop Güncellemesi Yayınlandı

0
0
0
0
0
​HTC One M8 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi Malezya’da kullanıma sunuldu. Operatör kilidi olmayan HTC One M8 modelleri için gelen güncelleme, HTC’nin sözünü verdiği gibi global anlamda kullanıma sunulmadı. Eğer yakın bir zamanda diğer ülkelere de güncelleme gelirse “adamlar sözünün eriymiş” diyebileceğiz.
HTC One M8 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi Malezya’da kullanıma sunuldu. Operatör kilidi olmayan HTC One M8 modelleri için gelen güncelleme, HTC’nin sözünü verdiği gibi global anlamda kullanıma sunulmadı. Eğer yakın bir zamanda diğer ülkelere de güncelleme gelirse “adamlar sözünün eriymiş” diyebileceğiz.

İlk olarak Malezya’ya gönderilen güncellemede, firmanın arayüzü olan Sense 6.0 da bulunuyor. Yeni kilit ekranı ve materyal dizayna göre kilit ekranına gelen bildirimler, materyal dizayna göre yenilenmiş. Lollipop ile gelen çoklu işlem ekranı, gelen güncellemeyle birlikte One M8’e entegre edilmiş.Güncellemeyi yükleyebilmeniz için bataryanızın yüzde 50’nin üzerinde bir şarja sahip olması gerekiyor. Ayrıca 650 MB’lik bir alanı kapsayacak, eğer cihazın dahili hafızasına bir ayar çekmeniz gerekiyorsa yavaş yavaş başlayın derim.Android 5.0 Lollipop güncellemesi böylelikle, LG G3 ve Galaxy S5 dışında HTC One M8 için de gelmiş oldu.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0