• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One M9'a Gelecek Android 5.1.1'in Görselleri Ortaya Çıktı

HTC One M9'a Gelecek Android 5.1.1'in Görselleri Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
HTC One M9'a gelmesi beklenen Android 5.1.1 güncellemesi dağıtıma çıkmadan önce ne gibi bir tasarım değişikliklerine sahip olacağı ortaya çıktı.
Android'in 5.1.1 güncellemesi dağıtıldığından bu yana üst seviye telefon sahipleri merakla bu güncellemeyi almak için bekliyorlar. İlk olarak Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerine dağıtımı başlanan 5.1.1 için HTC tarafında şimdilik bir hareketlenme görünmüyordu.

Fakat LlabtooFeR tarafından paylaşılan görseller ile 2.7.401.1 firmware sürümüne yükselecek olan One M9'un yeni arayüzü de görülmüş oldu. Bu görsellere göre "Renk Sıcaklığı" değişikliği de yapabileceğiniz açıkça görünüyor. Ayrıca "Rahatsız Etme" modundaki 5.1.1 sürümüyle gelen değişiklikler de bu sürüme eklendiği görülüyor. Bunun dışında siteye göre Sense 7 arayüzünde animasyon değişiklikleri de yapılmış ve daha seri bir arayüz sağlanmış.

Şu anda Custom ROM olarak kullanılabilen bu yeni sürümü root yetkisi almış kilidi kaldırılan cihazlarda buradaki bağlantı ile indirip gerekli rom kurulum işlemlerini yaparak kullanabilirsiniz. Resmi sürüm güncellemesi için ise bir süre daha beklemeniz gerekecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0