• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One M9'a Batarya Konusunda İyileştirme Sağlayacak Güncelleme Yolda

HTC One M9'a Batarya Konusunda İyileştirme Sağlayacak Güncelleme Yolda

0
0
0
0
0
HTC One M9 ilk piyasaya çıktığından beri önce aşırı ısınma sorunu, ardından da bataryayı aşırı yemesi sorunları ile karşı karşıya kalmıştı. İlk olarak ısınma sorununu çözen HTC, bu sefer batarya için de yeni bir güncelleme dağıtacak
HTC One M9, CES 2015 fuarında tanıtıldığından bu yana en iddialı telefonlardan biri olsa da ilk olarak aşırı ısınma sorunları ile boğuşan telefon daha sonra da Snapdragon 810'dan ve bazı yazılımsal sorunlardan dolayı aşırı batarya kullanımına yenik düşmüştü.

Telefonun çıkışından kısa süre sonra aldığı bir güncelleme ile aşırı ısınma sorununu bir nebze olsa çözen HTC, çabucak biten batarya konusuna çözüm daha bulamamıştı. Şimdi ise @LlabTooFeR adlı sızıntı kaynağından bu sorunu çözecek güncellemenin geldiği söyleniyor.1.40 versiyon koduna sahip güncelleme sonrası yukarıdaki daha iyi bir batarya kullanımına sahip olacak olan HTC One M9, kullanıcılarını sevindirecek güncelleme ile sevenlerine derin bir nefes aldıracak.OTA olarak dağıtılacak bu küçük güncellemeyi One M9 sahiplerinin kontrol etmesinde fayda var, çünkü her an bu güncelleme dağıtılabilir.

Güncellemeyi aldıktan sonra siz de batarya süresi konusundaki deneyimlerinizi yorum kısmından bizlere aktarabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0