HTC One M9 BestBuy'da Ön Satışa Sunuldu!

0
0
0
0
0
Yeni çıkacak mobil cihazlar arasında belkide en çok merak edilen telefon HTC One M9'un görselleri ve tanıtım videosunu sizlerle paylaşmıştık. Bugün Mobile World Congress (Mobil Dünya Kongresi)'de tanıtımı yapılacak telefon BestBuy'da satışa sunuldu, fiyatı ve özellikleri de ortaya çıktı.
Bugün Mobile World Congress (Mobil Dünya Kongresi)'de tanıtımını merakla beklediğimiz cihazlardan biri olan HTC One M9, BestBuy'da ön satışa sunuldu.

Yine BestBuy üzerinden özellikleri açıklanan telefon beklentilerimizi karşılayacak şekilde ve piyasanın en iddialı cihazlarından biri olacağı izlenimi vermekte. Özellikleri üst düzey olan telefonun en dikkat çeken özelliklerinden biri ise ön kamerası.

Daha önceden arka kameraları için kullandığı ''ultrapiksel'' teknolojisini bu sefer ön kamerasında da kullanacak olan HTC bu konuda çoğu rakibinden avantajlı durumda.

Telefonun BestBuy'da açıklanan özellikleri şu şekilde;

5-inch, 1080x1920 çözünürlükte LCD3 ekran

64-bit octa-core 2GHz, Snapdragon 810 CPU

3 GB RAM

32 GB sabit hafıza (128 GB'a kadar microSD desteği)

20 MP arka, 4 MP Ultrapixel ön kamera 


Android 5.0 ile gelecek ve akşam saatlerine doğru tanıtımı yapılacak olan HTC One M9 adına pek bir sır kalmamış gibi görünüyor.
Samsung Galaxy S6 yada iPhone'la kıyasladığımızda son derece makul bir fiyata sahip olan HTC One M9'un BestBuy satış fiyatı 649 dolar. (Daha önce bu haberimiz ile sizlere ilettiğimiz Cyberport adlı Alman alışveriş sitesinde ise 749 Euro fiyat biçilmişti)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0