HTC One M9, Efsane Bir Hoparlörle Geliyor

0
0
0
0
0
HTC One M9, Efsane Bir Hoparlörle Geliyor
Sizin gibi biz de MWC 2015’i dört gözle bekler olduk. Samsung, HTC, Lenovo gibi teknoloji devleri, yeni akıllı telefonlarını 2-5 Mart tarihleri arasında düzenlenecek etkinlikle tanıtacak. Akıllı telefonlar arasında tanıtılması merakla beklenen telefonlardan bir tanesi de HTC One M9.
Sizin gibi biz de MWC 2015’i dört gözle bekler olduk. Samsung, HTC, Lenovo gibi teknoloji devleri, yeni akıllı telefonlarını 2-5 Mart tarihleri arasında düzenlenecek etkinlikle tanıtacak. Akıllı telefonlar arasında tanıtılması merakla beklenen telefonlardan bir tanesi de HTC One M9.

HTC’nin yeni akıllı telefonuyla ilgili bu zamana kadar çok haber yapılmıştı fakat bu sefer şirketin resmi Twitter hesabından cihazla ilgili resmi bir tanıtım geldi. Tanıtımın ana teması HTC’ye ait olan BoomSound hoparlördü. M serisiyle kullanıcılarına kaliteli bir ses deneyimi sunan HTC, One M9’la bu seviyeyi biraz daha yükseltecek.
 
Şirketin Twitter'daki İrlandalı ekibinin yaptığı paylaşımda ses kalitesinin ne kadar yüksek olduğuna dair bir vurgu yapılmış. Bunun dışında HTC’nin Amerika ekibi de yine BoomSound hoparlöre vurgu yaptı. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0