• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One M9'da Gorilla Glass 4 Yerine, Gorilla Glass 3 mü Var?

HTC One M9'da Gorilla Glass 4 Yerine, Gorilla Glass 3 mü Var?

0
0
0
0
0
HTC One M9'da Gorilla Glass 4 Yerine, Gorilla Glass 3 mü Var?
Gorilla Glass 4 olduğu bilinen ekranların çok çabuk kırılması üzerine yapılan araştırmalar sonucunda bazı HTC One M9'lar da Gorilla Glass 3 olduğu iddiası ortaya atıldı.
Bazı yabancı kaynakların yapmış olduğu açıklamalarda, HTC One M9’un ekranının söylendiği gibi Gorilla Glass 4'le değil Gorilla Glass 3'le korunduğunu belirtiyorlar. Telefonun ekranının olması gerekenden daha dayanıksız olduğunu belirten kaynaklar, bu durumun bir çok kullanıcı için sıkıntı çıkarttığını söylüyorlar.  

HTC One M9’un 5 inçlik 1080 x 1920 çözünürlüklü ekranı Gorilla Glass 4 ile korunuyor. En azından şirket bu şekilde söylemişti. Fakat Upleaks adındaki kuruluş, bir çok şirketten bilgi sızdırdığı gibi HTC’den de bilgi sızdırmaya devam ederek, bazı HTC One M9’ların Gorilla Glass 3 ile birlikte geldiğine dair yeni bir bilgi sızdırdı.

Çince bir fotoğraf paylaşıp, yazan yazının ingilizcesini bizlerle paylaşan upleaks’ın bu sızıntısının ne kadar doğru olduğunu bilemeyiz. (Sonuçta Çince bilmediğimiz için çeviri yapamadık )
 

Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0