• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One M9 (Hima) Dot View Kılıfyla Beraber Gözüktü!

HTC One M9 (Hima) Dot View Kılıfyla Beraber Gözüktü!

0
0
0
0
0
HTC'nin Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak yeni üst seviye telefonu HTC One M9 yani Hima için sızıntılar devam ediyor. Bu sefer de Dot View adındaki özel kılıfıyla beraber görünen Hima'nın arka kısmı da açıkca görüntülenmiş.
HTC ile ilgili haberler son zamanlarda sıklaşmaya başladı. Üst seviye cihazların tanıtılmasına bir aydan kısa süre kalmasıyla artan sızıntılarda şu anlık farkettiğim kadarıyla en çok sızıntıyı HTC tarafında görüyoruz.

Bu sefer de Dot View isimli özel kılıfı içinde görüntülenen HTC One M9, merak seviyesini bir tık daha arttırıyor. Daha önce bu haberimiz ile Amazon'da ortaya çıkan kılıfıyla bazı detaylarını fark ettiğimiz Hima kod adlı telefonda kameranın yuvarlak yerine kare olacağı fikrini ortaya atmıştık. Şimdi çıkan görsellerle bu durum kesinleşmiş olduğunu söyleyebiliriz.Aynı zamanda HTC One M8'in önemli bir farkı olan çift kamera kullanımından vazgeçtiği de anlaşılan firmanın lens olarak gayet geniş görüntüsü de yüksek çözünürlüklü bir kamera çekimi sağlayacağı hissi uyandırıyor.Bu görüntülerin yanı sıra kılıf içinde çekilen görsellerden başka altın renkli Hima'nın da arka tarafının resmi çekilerek paylaşılmış. Görntü olarak M8 arasında tek kamera kullanımı ve kare yapısı dışında bir fark görünmeyen Hima için bu görsellerden ve sızıntılardan yola çıkarak bir görsel de hazırlanmış.Çok büyük ihtimalle bu görseldeki gibi tanıtılacak olan HTC One M9'un daha önce bu haberimiz ile paylaştığımız "iPhone çok sıkıcı" düşüncelerini ileten şirket, bakalım bu telefon ile bizlere hangi yenilikleri sunacak?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0