HTC One M9 İlk Güncellemesini Aldı

0
0
0
0
0
HTC'nin son üst seviye cihazı olan ve Mobil Dünya Kongresi'nde yapılan lansman ile tanıtılan One M9 modeli ilk OTA yoluyla güncellemesini aldı.
HTC'nin Mobil Dünya Kongresi'nde yaptığı lansman ile tanıttığı HTC One M9, daha önceki sızıntıları haklı çıkarmış ve diğer ürünleri dışında bir sürpriz sunmamıştı.

Teknik özellikler bakımından günümüzün donanımlarını içeren cihaz, dış görünüm bakımından One M8 modeline oldukça benzemesi ile de eleştirilmiş, ama sonuç olarak bana kalırsa tek başına bakacak olursak gayet şık ve performansı yüksek bir cihaz ortaya çıktığını söyleyebilirim.Isınma sorunlarıyla da gündeme gelen One M9'un haberimize konu olan detayı ise ilk güncellemesini almış olması.

One M9'u 1.32.401.15 versiyonuna yükselten güncelleme, OTA olarak dağıtılıyor. Güncellemenin boyutu ise 327.21MB. Bu nedenle güncellemeyi Wi-Fi ağı üzerinden yapmak daha doğru olacaktır.

Şu an için ne gibi değişikler sunduğuna dair bir detay bulunmayan güncellemenin ufak hataları ve eksikleri gideren bir güncelleme olduğu düşünülüyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0