• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One M9'a Marshmallow Bu Ay Gelirken One A9 İse 6.0.1 Sürümünü İlk Alan Cihaz Olacak!

HTC One M9'a Marshmallow Bu Ay Gelirken One A9 İse 6.0.1 Sürümünü İlk Alan Cihaz Olacak!

1
0
0
0
0
HTC Ürün Yönetimi Başkanı Mo Versi'nin geçtiğimiz günlerde yaptığı Twitter'dan One M8'e Marshmallow güncellemesi açıklamasından sonra şimdi de One M9 ve One A9 modelleri için güncelleme duyurusunu gerçekleştirdi.
HTC'nin tartışılan telefonlarından biri olan One A9, birçok çevreden iPhone benzerliği ile eleştiri almış ve HTC-Apple arasında tasarım öncülüğü konusunda bir tartışma başlamıştı. Aynı zamanda fiyat/performans noktasında fiyatının fazla kaçmasıyla da eleştiri alan One A9 görünüşe göre güncelleme noktasında her zaman ilkleri oynayacak.

Çünkü geçtiğimiz günlerde buradan belirttiğimiz gibi Android 6.0 Marshmallow sürümünü One M8 modeline getireceklerinin duyurusunu yapan HTC Ürün Yönetimi Başkanı Mo Versi bu sefer hem One A9 hem de üst seviye telefonu One M9 için duyuru yaptı.One M9 gibi en son çıkan üst seviye telefonları yerine One M8'e başlayan Android M güncellemesi nedeniyle One M9 kullanıcılarından tepki alan Versi, Twitter üzerinden güncellemenin bu ay içinde HTC One M9 kullanıcılarına ulaşacağını duyurdu.
 


Aynı zamanda yukarıda görebileceğiniz tweetinde One A9 kullanıcılarına da pazartesi günü fabrika imaj dosyaları yayınlanan Android 6.0.1 güncelleme çalışmalarına başladıklarını da duyuran Mo, büyük ihtimalle Android One ve Nexus cihazlarını saymazsak ilk 6.0.1 güncellemesini sunan firma olacak gibi gözüküyor.

Böylelike HTC kullanıcıları arasında One M8'den sonra One M9 kullanıcıları da Android 6.0 Marshmallow'a kavuşacakken One A9'a para verenler ise hızlı güncelleme desteği ile Android 6.0.1 ile mükafatlandırılacaklar.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0