• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One M9, Dün Akşam İtibariyle Online Satışa Çıkarıldı

HTC One M9, Dün Akşam İtibariyle Online Satışa Çıkarıldı

0
0
0
0
0
HTC One M9, 10 Nisan itibariyle Amerika’da ki mağazalarda yerini alacak ama dün akşamdan itibaren direkt olarak HTC’den sipariş verilebilecek.
HTC One M9, 10 Nisan itibariyle Amerika’da ki mağazalarda yerini alacak ama dün akşamdan itibaren direkt olarak HTC’den sipariş verilebilecek. Tayvanlı şirket telefonun SIM kilitsiz 32 GB’lık versiyonu için $649 bir fiyat biçti. Amerika’da ki özel iletişim şirketleriyle ( AT&T, Sprint, T-Mobile ve Verizon ) anlaşmalı olarak satış opsiyonuda cuma gününden itibaren HTC.com’dan online olarak alınabilecek.

Akıllı telefon pazarında yer edinmek isteyen HTC, bu telefonu Uh Oh Protection adı altında 1 yıllık kaza sigortasıyla birlikte sunuyor. Eğer One M9’unuzu suya düşürürseniz veya ekranını kırarsınız HTC, size yepyeni bir telefon gönderiyor. Bu şekilde müşterilerin güvenini kazanmak isteyen HTC bu uygulamayı sadece Amerika içinde uyguluyor. Aynı zamanda eğer telefonu sağlıklı kullanıp bu kampanyadan faydalanmayan kullanıcılar için de, bir sonra ki HTC telefonu alırken kullanmak üzere 100 dolarlık indirim çeki hediye ediyor.


Uh Oh Protection ile ilgili detaylı bilgi için daha önce yazdığımız şu yazıya bir göz atmanızı tavsiye ederiz:

HTC’den One M9’u Ücretsiz Değiştirme Programı: Uh Oh Protection

Kaynak : TheVerge
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0