HTC One M9 Plus Avrupa'da Satışa Çıkıyor

1
0
0
0
0
HTC'nin son üst seviye cihazı olan One M9'un farklı özellikli ve parmak izi okuyucusunun eklenilmiş versiyonu olan One M9 Plus modeli Avrupa marketlerine giriş yapıyor.
HTC'nin Mobil Dünya Kongresi'nde tanıttığı One M9 modeli başlarda oldukça beğenilse de Snapdragon 810 ile yaşadığı sorunlar ile bir ün kaybı yaşamıştı. Daha önceleri de gördüğümüz büyük ekranlı Plus modelini One M9 için de uyarlayan firma, ekran boyutu yerine özelliklerde değişikliğe giderek HTC One M9 Plus modelini duyurmuştu. Şimdi ise Avrupa marketine girecek olan HTC One M9 Plus kısa süre içerisinde Avrupa'da satın alınabilir olacak.

Aslında şu anda ülkemizde bazı internet sitelerinde de görebileceğimiz gibi 3.000TL gibi bir fiyatla yurt içinde satın alabileceğiniz ürün olan One M9+, şimdi resmi yollardan Avrupa'ya ulaşıyor.Yukarıda da bahsettiğim gibi One M9 modelinde Snapdragon 810 koyması ve ısınma sorunlarıyla boğuşması sebebiyle son dönemde oldukça yakın ilişkilerde olduğu MediaTek'i tercih eden firma, MediaTek MT6795T çipsetine ve PowerVR G6200 grafik işlem birimine yer veriyor. 5.2 inçlik 2K'ya yükseltilen ekranı ile daha net bir görüntü sağlayacak olan One M9+ 3 GB RAM, 32 GB microSD kart destekli depolama alanı ve 2840 mAh batarya gibi özellikler HTC One M9+'ta yer alıyor. 20MP ve 2.1 MP çift arka kameraya ek olarak 4UP ön kameranın eşlik ettiği One M9+, daha önce One M8'de gördüğümüz çift kamerayı geri getirmesi ve Ultra Pilksel teknolojisine geri dönüşü ile dikkat çekiyor. Ayrıca fiziksel tuş gibi görünen ön tarafta parmak izi okuyucusuna yer veren HTC, tasarımsal olarak da bir farklılığa gitmiş oluyor. Ülkemizde 3000TL'ye bulunabilen cihazın Avrupa fiyatı ise şu anda belirlenmemiş.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0