• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One M9 Plus'ın Basın Görselleri De Ortaya Çıktı

HTC One M9 Plus'ın Basın Görselleri De Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
HTC'nin Mobil Dünya Kongresi'nde tanıttığı One M9 modeline bir de phablet modeli ekleneceği konuşuluyordu. İşte bu konuşulan telefon olan One M9 Plus'ın görselleri ortaya çıktı.
HTC tarafından Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılan ve tasarımsal olarak bir önceki modele fazla benzese de genel kanı olarak sevilen telefonu One M9'un bir de phablet kategorisinde olacak abisi geleceği söylenmekteydi.

Son olarak bu haberimizde de bahsettiğimiz HTC One M9 Plus alacak telefonda Samsung cihazlardan aşina olduğumuz fiziksel tuş bulunacak. Parmak izi okuyucusu görevi görecek bu tuş HTC fanları tarafından pek de hoş karşılanmadı.
Günümüzün Twitter sızıntı kaynaklarından @onleaks tarafından yayınlanan yukarıdaki görsellere ek olarak şimdi de @upleaks'in sızdırdığı yeni görseller eklendi.8 Nisan tarihinde Pekin'de tanıtılması beklenen HTC One M9 Plus'ın beklenen özellikleri ise adındaki Plus ekinden tahmin edilebilecek büyük ekranı sadece 0.2 inç olacak.

Toparlamak gerekirse 5.2 inç ekran büyüklüğüne sahip olması beklenen cihaz için 2K ekran çözünürlüğü bulunacağı düşünülüyor. İşlemci konusunda ise ya Quallcomm'un en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 810 ya da MediaTek'in 8 çekirdekli MT6795 işlemcisi bulunacak. 32GB depolama kapasitesi ile geleceği söylenen One M9 Plus'ta 3GB RAM olacağı düşünülüyor.Ayrıca arka kamerada One M8'de de gördüğümüz çift kamera bulunacak olan telefonda bu kameralar çift flaşlı ve 2K çekim destekli 20.7MP + 2.1MP şeklinde olacak.  Ön kameraya değinecek olursak eğer beklentiler HTC One M9'da da gördüğümüz gibi 4 UltraPiksel olacağı yönünde beklentiler bulunuyor.Bluetooth 4.1, FM Radyo, 4G/LTE ve 128GB'a kadar MicroSD kart desteği gibi detayları da bulunacak One M9 Plus'ın en önemli detayı parmak izi okuyucusu olacak.Son olarak Nano-SIM girişi bulunacak telefonda Li-Po 2840mAh batarya bulunacak. Tam da bu konuda özelliklerinin One M9'a göre bazı fazlalıkları bulunan One M9 Plus'ın batarya konusunda değişikliğe gitmemesi önemli bir eksi olarak göze çarpıyor. Hem 0.2 inç de olsa büyük ekranında 2K desteği olması, bir yerine iki adet kamera bulundurması, parmak izi okuyucusu gibi artıları batarya performansı noktasında eksi hane olacak şekilde dikkat çekecektir.Tam detaylarının 8 Nisan'da belli olacak olan One M9 Plus'un satış fiyatı hakkında bir detay bilinmiyor. Fakat One M9'un biraz üzerinde bir fiyat ile geleceği ise kesin gözüyle bakılmakta.Paylaşılan diğer görsellere de aşağıda sıralanmış şekilde bakabilirsiniz.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0