• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One M9 Plus'ın "Fiziksel Tuşlu" Görselleri Ortaya Çıktı

HTC One M9 Plus'ın "Fiziksel Tuşlu" Görselleri Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
HTC'nin phablet telefonu One Max'ın yeni jenerasyonu olacak olan HTC One M9 Plus'ın görselleri ve teknik detaylarına ilişkin bilgileri ortaya çıktı.
HTC tarafından üretilen üst seviye telefon olan One modeli en çok ilgi gören telefonlar arasındaki yerini alıyor. Aynı zamanda bu serinin phablet modeli olan One Max'in 2015 versiyonu olacak One M9 Plus da HTC'nin merak edilen cihazlarından biri olarak gösteriliyor.

Daha önce bu bağlantı ile AnTuTu testi sonuçları olduğu iddia edilen görseli paylaşmıştık. Fakat ortada dolaşan ciddi iddialar özelliklerin çok daha iyi gösterdiği için bu haberimizdeki AnTuTu'ya skorunu gösteren değerin fos çıktığını gösteriyor. (TAA'nın çakma telefon incelemerinde telefon adı kısmına iPhone yazan çakalları da görmüştük. Bu da laciverti demekki)

İddialara göre küçük kardeşi M9'dan arda kalır yanı olmayan özelliklere sahip olacak Plus modelin teknik özellikleri ise şöyle olacak:

5.5 inç Quad HD ekran, Qualcomm Snapdragon 810 işlemci, 3GB RAM ve çift kamera.Bunun yanı sıra görselde de görebileceğiniz gibi fiziksel tuş bulunan One M9 Plus'ta böylelikle iki farklı özellik daha ekleniyor. Bu ana ekran tuşunda parmak izi okuyucu olacağı yönündeki iddialar bulunurken bunun yanı sıra HTC firmasının ön plana çıkan özelliği olan BoomSound hoparlörlerinden birini de yitirmiş olacak. (Parmak izi okuyucu arka kameralar vasıtasıyla da kullanılabileceği konuşuluyor.)@leaksfly tarafından paylaşılan görseller sonucunda iyice merak uyandıran One M9 Plus'a ait detaylar kesinleştikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0