• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One M9 Plus Özellikleri AnTuTu İle Ortaya Çıktı (Mı?)

HTC One M9 Plus Özellikleri AnTuTu İle Ortaya Çıktı (Mı?)

0
0
0
0
0
HTC'nin bu sene tanıtacağı büyük ekranlo phablet telefonu One M9 Plus özellikleri birçok telefonda rastladığımız gibi AnTuTu testinde ortaya çıktı.
HTC tarafından 2015 yılı için en çok beklenen ve merak edilen 2 telefonu One M9 (Hima) ve One M9 Plus (Hima Ace Plus) yavaş yavaş detaylanıyor. Aslında One M9 için birçok haber ortada dolaşsa da One M9 Plus tarafı sessizdi. Şimdi ise sıra ona gelmiş.


Bugün ortaya çıkan AnTuTu testine göre One M9 Plus'ın özellikleri de şekillenmeye başlamış oluyor. Teste göre PowerVR G6200 grafik işlemcisi kullanacağı anlaşılan cihaz, gücünü 1.95GHz hızındaki 8 çekirdekli MediaTek MT6795 işlemcisinden alacak. QHD ekran ile gelecek olan One M9 Plus, iyi, güzel, hoş diyecekken, aldığı AnTuTu skoru ile şaşırttı. (Aslında bu haberimizde beklentilerimizi söylemiştik. Farklı olması da ayrı bir şaşırtıcı durum)Görünüşe göre Snapdragon 801 kullanan Sony Xperia Z2 ve hatta Snapdragon 800 kullanan Xiaomi Mi3'ten bile düşük puan aldığını görüyoruz. Bunun sebebinin daha test aşamasında olduğu düşünülüyor, fakat böyle bir skor gerçek ise (inşallah değildir) 2015 yılı telefonu için gerçekten ilginç ve düşük bir skor alan bir cihaz ile tanışacağız.

Aynı zamanda MT6795'in 2.2GHz hızında olması, farklı bir işlemcinin de olabileceği ya da stabilite için 1.95GHz'e çekildiği şeklinde düşüncelere sebep olduğunu belirtmiş olalım.

Sonuç olarak One M9'dan bir tık düşük özellikte olması beklenen Plus versiyonunun bu sonuç alması, bu verilerin fake olabileceği ihtimali de bulunuyor. (Fake ulan fake, yani sahte! -CMYLMZ) Tabi bunu zaman geçtikçe daha iyi anlayacağız. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0