• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC’den Samsung ve iOS Hastalığı Hakkında Reklam

HTC’den Samsung ve iOS Hastalığı Hakkında Reklam

1
0
0
0
0
HTC’den Samsung ve iOS Hastalığı Hakkında Reklam
HTC, en büyük rakiplerinden olan Samsung ve Apple'ı kullanan kişilerin bir hastalığa kapıldığını ön plana çıkaran reklam videosu yayınladı.

Artık üretici şirketler, akıllı telefonlarının reklamlarını yaparken ‘kamerası şöyle, işlemcisi böyle’ demektense, rakiplerine taş atarak ortamı kızıştırmak ve viral reklamlar yapmayı uygun görüyor. HTC’nin yeni reklam videosunda bu sefer hedefte Samsung ve iOS bulunuyor.

HTC One M9 reklam videosunda Cellami isminde hayali bir ilacın reklamı gibi kurgulanmış. Reklamda B-Bi-Phonal Displeasure Disorder (çoklu telefon hoşnutsuzluğu) hastalığına yakalanmış kişiler bulunuyor. Bir elinde Samsung, diğer elinde iPhone cihazı bulunan kullanıcının hayatından çok mutsuz olduğu görülüyor. Her telefon için farklı bir hastalık adı belirlenmiş. Örneğin Samsung kullanıcıları Duygusal Düzensizlik hastalığına yakalanmışken, iPhone kullanıcıları ise Huzursuz İşletim Sistemi (Irritable Operating System) hastalığına sahip.

Reklamda HTC One M9 kullanıcılarının Cellami’ye ihtiyacı olmadığı ve gönüllerince telefonlarını kullanabileceği vurgulanıyor.
 Aranızda hala izlemeyenler varsa Webtekno ekibinin HTC One M9 incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0