• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC’den One M9’u Ücretsiz Değiştirme Programı: Uh Oh Protection

HTC’den One M9’u Ücretsiz Değiştirme Programı: Uh Oh Protection

0
0
0
0
0
​HTC, geçen yıl başlattığı HTC Avantaj programının bir benzerini ABD’de hayata geçiriyor. Uh Oh Protection uygulamasıyla birlikte HTC, One M9’la ilgili sorun yaşayan kullanıcıların telefonlarını geri alıyor.
HTC, geçen yıl başlattığı HTC Avantaj programının bir benzerini ABD’de hayata geçiriyor. Uh Oh Protection (çok mu aradınız bu ismi?) uygulamasıyla birlikte HTC, One M9’la ilgili sorun yaşayan kullanıcıların telefonlarını geri alıyor.

Kullanıcılar, cihazlarının ekranındaki çatlak ya da su teması sonrası oluşan sorunlara karşılık olarak HTC One M9’u ücretsiz olarak değiştirebilecekler.

Fakat bu uygulamanın kötü niyetle kullanılmasına karşılık önlem alan HTC, yeni modelini bu kampanyanın dışında tutmak için bir teşvik sağlıyor: Uh Oh Protection’dan faydalanmayan kullanıcılar, bir sonraki HTC One modelini 100 dolar indirimle alabilecekler. 

Müşterilerinin sadakatini ve güvenini kazanmak isteyen HTC, maalesef bu uygulamayı sadece ABD’deki kullanıcılarıyla sınırlandırmış. (ABDli kullanıcıların güvenini sağlarken bizimkini baltaladınız, ne olacak şimdi?)Kaynak: TheVerge
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0