• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One M9’un 64 GB’lık Versiyonu mu Çıkacak?

HTC One M9’un 64 GB’lık Versiyonu mu Çıkacak?

0
0
0
0
0
HTC One M9’un 64 GB’lık Versiyonu mu Çıkacak?
​MWC 2015 etkinliğinde HTC One M9’u kullanıcılarına tanıtan HTC’nin, söz konusu cihazın dahili hafıza seçeneğiyle ilgili bir alternatif sunabileceği söylendi.
MWC 2015 etkinliğinde HTC One M9’u kullanıcılarına tanıtan HTC’nin, söz konusu cihazın dahili hafıza seçeneğiyle ilgili bir alternatif sunabileceği söylendi.

HTC’ye yakın bir kullanıcı olan @LlabTooFer tarafından yapılan açıklamada, şirketin kullanıcılar tarafından gelen önerileri dikkate alarak One M9 için 32 GB’lık versiyonla birlikte 64 GB’lık versiyonunun da çıkabileceği söyleniyor. Hatta diğer modeller olan One M7 ve M8 için de 32/64 GB yapılandırılmasından bahsediliyor. @LlabTooFer’e göre One M9’un 64 GB’lık versiyonunun bazı ülkelerde bu yıl içerisinde pazara sunulacağını söyledi.Tabii ki bunlar sadece birer söylenti olmakla birlikte, HTC tarafından teyit edilmedi. Fakat HTC’yle ilgili tahminlerinde pek fazla yanılmadığı söylenen LlabTooFer’in bu açıklamayı yapması, birçok kişiye ‘acaba çıkar mı?’ dedirtiyor. Yakın bir zamanda durum netlik kazanacaktır.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0