HTC One M9’un Isınma Problemi Çözüldü

0
0
0
0
0
​MWC 2015 etkinliği öncesinde teknoloji dünyasının bir numaralı gündemi Snapdragon 810’un ısınma problemiydi. LG’nin ve HTC’nin yeni akıllı telefonlarında Snapdragon 810 kullanacaklarını açıklamasında gözler Samsung’a çevrilmiş ve yapılan açıklamada Galaxy S6’da Exynos 7420’nin kullanılacağı açıklanmıştı.
MWC 2015 etkinliği öncesinde teknoloji dünyasının bir numaralı gündemi Snapdragon 810’un ısınma problemiydi. LG’nin ve HTC’nin yeni akıllı telefonlarında Snapdragon 810 kullanacaklarını açıklamasında gözler Samsung’a çevrilmiş ve yapılan açıklamada Galaxy S6’da işlemci olarak Exynos 7420’nin kullanılacağı açıklanmıştı.

HTC One M9’un bu konuda sıkıntı yaşayıp yaşamayacağıyla ilgili bu zamana kadar birçok söylentiler dolaştı. Geçen hafta cihazın ne kadar ısındığını gösteren termal bir tablo yayınlanmıştı. Tabloya baktığımızda cihazın 55.4 santigrat dereceyle neredeyse kaynama noktasına eriştiğini görmüştük.Aradan geçen süre içerisinde HTC’nin bunu iyileştirmek adına neler yapabileceği beklendi ve yapılan son güncellemeden sonra yine bir termal tablo yayınlandı. Bu tabloda ise One M9’un belirgin bir şekilde ısısının normale geldiğini gördük. 41.7 santigrat derecelik bir ısıya sahip olduğunu gördüğümüz HTC One M9’un diğer modellere kıyasla standart ısıda kaldığını söyleyebiliriz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0