• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One M9'un İki Basın Görseli Daha Ortaya Çıktı

HTC One M9'un İki Basın Görseli Daha Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
Geçen gün ortaya çıkan görsellerinin ardından @upleaks tarafından iki resmi basın görseli de yayınlanan HTC One M9'un bir türlü emin olunamayan tasarımında kesinlik kazanmış oluyor.
HTC'nin merakla beklenen telefonu olan One M9 için bu haberimizde sizlere ulaştırdığımız görselleri, özellikleri ve fiyatına dair bilgiler ile nasıl bir cihaz ile karşı karşıya olacağımızı göstermiştik.

Ancak bu görsellerin ortaya çıktığından beri resmi görsellerin bu olmadığına ve profesyonel bir şekilde hazırlanmış bu görsellerin HTC tarafından şaşırtma amacıyla paylaşıldığına dair söylentiler de dolaşmaya başlamıştı.

Bu farklı bir heyecan yaratsa da sızıntılarının haklı çıkmasıyla ünlenen Twitter sızıntı kaynağı @upleaks bugün paylaştığı iki resmi görsel ile bu söylentiyi sonlandırmış gibi duruyor.Aslında bu görsele baktığımızda pek de bir resmi görsel gibi durmuyor. Fakat gri olan kısmın resmi görsel olma ihtimali ve @upleaks'in güvenilirliğini düşünürsek, sizlere daha önce ulaştırdığımız görsellerin gerçek HTC One M9 olduğunu söyleyebiliriz.Bu görsele baktığımızda ise HTC'nin satış noktalarında diğer cihazları için de kullandığı afişlere çok benzemesinden dolayı daha ikna edici bir görüntüye sahip. Fakat yine de bu da profesyonelce hazırlanan bir görsel olma ihtimalini de az da olsa barındırıyor.

Ayrıca @Upleaks'in bu paylaşımlarıyla beraber verdiği habere göre yarın da bir video paylaşımında bulunacakmış. Bizler de eğer videoda tasarım detayları bulunacaksa HTC One M9 için tasarım detaylarını net bir şekilde öğrenmiş olacağız. Ve tabiki video paylaşıldığında Webtekno üzerinden bu videoya ulaşabileceksiniz.

Ancak bana sorarsanız HTC bu tasarımı kullanacaktır. Fakat, eğer farklı bir HTC One M9 ile karşı karşıya kalırsak, çok büyük ve sansasyonel bir ters köşe yaşacağız gibi duruyor. Tabi HTC de böylelikle çok zekice hazırlanmış büyük bir reklam yapmış olacağını da göz ardı etmemek gerek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0