• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC'den Fiziksel Tuşlu Bir Üst Seviye Cihaz Daha Geliyor!

HTC'den Fiziksel Tuşlu Bir Üst Seviye Cihaz Daha Geliyor!

0
0
0
0
0
HTC'nin TENNA'dan sertifikası alınan bir üst seviye cihazı daha ortaya çıktı. One M9E model adını alacak cihazda fiziksel tuş ve parmak izi okuyucusu da bulunacak.
HTC'nin Mobil Dünya Kongresi'nde tanıttığı One M9 modelinin yanına bir de One M9 Plus modelinin geleceği tartışılmaktaydı. Fiziksel tuşlu ve parmak izi okuyuculu olacak olan bu model hala ortaya çıkmadı.

Fakat TENAA'dan sertifikası alınan yeni bir HTC modeli bu beklentileri karşılayacağa benziyor.One M9E (ya da One M9EW) model adıyla tescillenen bu yeni cihaz oldukça üst seviye özelliklere fiziksel tuşu ve parmak izi okuyucusunu ekliyor. 

Teknik özellikler bakımından ise 5.2 inç boyutundaki 2K IPS ekran, 2.2GHz saat hızında çalışan, 64-bit destekli ve 8 çekirdekli MediaTek MT6795 çipset,  3GB RAM ve 32GB depolama kapasitesine sahip olacak. 4G desteği de olan cihazın batarya kapasitesi şu an için bilinmiyor.Ayrıca resimlerde de görebileceğiniz gibi bir fiziksel tuşu bulunacak olan One M9E, buradan parmak izi okuyucusu görevini de üstlenecek. Ayrıca cihazın kamera bilgileri de TENAA'da yer almıyor. (O değil de kamera çok ilginç değil mi yav?)

Kaynak: Tennaa
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0