• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One ME9’a Ait İlk Görsel ve Özellikleri Ortaya Çıktı

HTC One ME9’a Ait İlk Görsel ve Özellikleri Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
HTC'nin yeni akıllı telefonu One ME9'un basın duyurusundan önce ilk görseli ve özellikleri sızdırıldı.
HTC, bu yıl azimle akıllı telefon üretmeye devam ediyor. Kısa bir süre içerisinde One M9’u piyasaya süren HTC’nin, daha sonra One M9+ ve Butterfly 3 modelleriyle ilgili gelişmelerinden bahsetmiştik. Son olarak karşımıza One ME9 çıktı.

Tasarım olarak değişikliğe gitmemek için sanki yemin eden HTC, yine karşımıza daha önce çıkardığı modellere benzer bir tasarıma sahip akıllı telefonla çıkıyor.

Cihazdaki göze çarpan en önemli değişikliklerden bir tanesi, cihazın arka kısmında polikarbon kullanılması. 5.2 inç büyüklüğünde QHS ekran, 3 GB RAM, 32 GB dahili hafıza, 2900mAh batarya, 20 MP arka ve 4 UltraPiksel ön kameranın bulunacağı One ME9’un ön kısmında, yine büyük olasılıkla parmak izi okuyucusunun olduğu bir tuş yer alıyor. Android 5.0 işletim sistemiyle birlikte microSD kart desteğinin de olacağı belirtilen cihazda, HTC’ye ait arayüzü olan Sense 7.0 bulunacak.HTC’nin ilk olarak Asya ülkelerinde satışa sunacağı One ME9’un daha sonra da sırasıyla ABD ve Avrupa ülkelerinde satışa sunması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0