• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC One X9 TENAA'dan Onay Aldı, Tüm Detayları Belli Oldu!

HTC One X9 TENAA'dan Onay Aldı, Tüm Detayları Belli Oldu!

0
0
0
0
0
Çinli sertifikalandırma merkezi TENAA'dan onay alan HTC'nin yeni cicisi One X9'un da tüm teknik özellikleri detaylandırılmış ve ortaya çıkmış oldu.
HTC kanadında uzunca bir süredir fazlasıyla konuşulan ve yeni amiral gemi olabileceği söylenen One X9 nihayet net bir şekilde karşımıza çıktı. Çili sertifika merkezi TENAA'dan aldığı onay ile teknik detaylarını da gördüğümüz One X9 modeli aslına bakarsanız One M9'dan bir tık altta ancak One A9'dan ise üstte yer alacak bir konumlandırılmaya sahip gibi geldi.

Teknik özelliklerine bakacak olursak 5.5 inç boyutunda Full HD çözünürlüğüne sahip ekran, 2.2GHz hızında çalışan 8 çekirdekli MediaTek MT6753 yani bilinen adıyla Helio X10 çipseti, 16GB depolama kapasitesi ve 1TB'a kadar MicroSD kart desteği, 2GB RAM'i, 13MP arka ve 5MP ön kamera (bu 4UP'de olabilir) gibi özelliklere sahip olduğu görülmekte.Sizlere daha önce ilk belirttiğimiz teknik özelliklerin değişip yukarıda belirtilen özellikler olabileceğine dair buradaki haberimizden farksız bir özellikler görünmekte. Ayrıca haberimizde 3.000mAh batarya kullanılacağını da belirtmişiz. Yani sonuç olarak HTC One X9 beklenildiği gibi üst seviye süper bir telefon olmayacak. Orta ve orta üst arasında arafta kalan telefon aslına bakarsanız ilk cümlemdeki One A9'dan bir tık önce olma durumunu bile çürütüp bir tık geride kalacak bir cihaz bile olabilir. (32GB A9'u ele alırsak)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0