• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC’nin Bir Sonraki Süper Akıllı Telefonu Perfume’un Özellikleri Sızdırıldı

HTC’nin Bir Sonraki Süper Akıllı Telefonu Perfume’un Özellikleri Sızdırıldı

0
0
0
0
0
Tayvanlı şirket HTC’nin bir sonraki akıllı telefonunun Perfume adıyla ve üstün yazılım / donanım özellikleriyle birlikte geleceği söyleniyor.
HTC’nin sürekli çıkaracağı yeni bir akıllı telefonla piyasaya tekrar tutunacağını beklemekten ciğerimiz soldu. Aslına bakarsanız bundan önce duyurulan telefonların çok da kötü yazılım / donanım özelliklerine sahip olduğunu söyleyemeyiz, fakat şirket bir türlü o atılımı gerçekleştirmedi. LlabTooFeR isimli Twitter kullanıcısının paylaştığı bazı bilgiler, HTC’nin bir sonraki amiral gemisinin çok sağlam özelliklere gelebileceğine işaret ediyor.

HTC Perfume adıyla geleceği söylenen cihazın işletim sisteminin Android 6.1 olacağı söyleniyor ki bu işletim şu an Google tarafından dahi duyurulmuş değil. 
 
Daha önce kod adı HTC O2 olarak duyurulan Perfume’la ilgili aslında çok fazla detay bulunmuyor fakat 4 GB RAM, 64 GB dahili hafıza ve 3500mAh gücünde bataryayla geleceği söyleniyor. Muhtemelen gövdesi yine metal tasarım ve üst seviye yazılım / donanım özelliklerine sahip olacak.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0