• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC, RE Kamera İle Youtube’dan Canlı Yayın Yapabilecek

HTC, RE Kamera İle Youtube’dan Canlı Yayın Yapabilecek

0
0
0
0
0
HTC’nin mini kamerası RE artık kullanıcılara daha farklı imkanlar sunuyor. Görüntü kaydetmenin yanı sıra gerçek zamanlı olarak paylaşma olanağı da sağlıyor. Kamera kendine özel uygulamasıyla Youtube ile ortak çalışarak canlı yayın yapabiliyor.
HTC’nin mini kamerası RE artık kullanıcılara daha farklı imkanlar sunuyor. Görüntü kaydetmenin yanı sıra gerçek zamanlı olarak paylaşma olanağı da sağlıyor. Kamera kendine özel uygulamasıyla Youtube ile ortak çalışarak canlı yayın yapabiliyor.

Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen RE uygulamasında, güncelleme yaparak canlı yayın özelliğini uygulamaları arasına katan HTC, RE kamerayla Youtube Live üzerinden gerçek zamanlı olarak iletim yapabiliyor. Ücretsiz güncelleme ilk olarak 9 Ocak tarihinde Android kullanıcıları için gelecek, 2015’in ilk çeyreğinde ise iOS cihazlar için indirilmeye hazır olacak.Kompakt forma ve kolay kullanım özelliğine sahip olan RE kamera ile canlı yayın paylaşımı yapmak çok kolay. Yayının paylaşılacağı insanlara göre uygulama, yayın bağlantısı ve bağlanmaları gerek zamanı bilgi olarak göndererek bir davette bulunuyor. Böylelikle yayından önce herkes haberdar oluyor.Canlı yayını kaçıran kullanıcılara daha sonra yayını izleyebilmeleri için SMS veya sosyal ağlar aracılığıyla bağlantı link yollanıyor. Canlı yayını herkese açık ya da sadece bağlantı sahiplerine özel olacak şekilde de ayarlamak mümkün.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0