• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC'den Efsane Bir Sanal Gerçeklik Gözlüğü mü Geliyor?

HTC'den Efsane Bir Sanal Gerçeklik Gözlüğü mü Geliyor?

0
0
0
0
0
Bugün hiç beklenmedik bir şekilde HTC One M8’in yeni versiyonu duyuruldu. HTC’nin bu proje dışında başka gizli çalışmalarının da olduğu konusunda bazı duyumlar var. Şirketin satış başkanı Moote, Facebook’tan yayınladığı gönderide 3 tane fotoğraf paylaştı.
Bugün hiç beklenmedik bir şekilde HTC One M8’in yeni versiyonu duyuruldu. HTC’nin bu proje dışında başka gizli çalışmalarının da olduğu konusunda bazı duyumlar var. Şirketin satış başkanı Moote, Facebook’tan yayınladığı gönderide 3 tane fotoğraf paylaştı. Fotoğraflarda gördüğümüz gözlük satışta olan ya da duyurulan hiçbir sanal gerçeklik gözlüğüne benzemiyor. Tasarımı, HTC’nin Valve ile birlikte yaptığı HTC Vive’dan tamamen farklı olan gözlüğü paylaşan Moote, gönderide “Gizli silah pek yakında” notunu ekleyerek herkesi şaşırttı.

Bazı kaynaklara göre bunun 1 Nisan şakası olduğu yönünde söylentiler var ama günün erken saatlerinde HTC, zaten dünyanın ilk akıllı çorabını tanıtarak şakasını yapmıştı. Bu nedenle bir çok kaynak tarafından bunun bir şaka olduğu düşünülmüyor.


Bizim en iyi tahminimiz dokunmatiğe duyarlı sanal gerçeklik gözlüğü olduğu yönünde. Tabi resmi bir açıklama gelmeden net bir şey söyleyemeyiz. Hepsinin yanında bu fotoğraflar HTC'nin AR-GE ekibinin üzerinde çalıştığı bir prototibe ait olabilir. Hep beraber bunun 1 Nisan şakası mı yoksa gerçek mi olduğunu göreceğiz.Kaynak: Pocket-Link
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0