• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC Cihazlara Sense 7 Arayüzü Ne Zaman Gelecek?

HTC Cihazlara Sense 7 Arayüzü Ne Zaman Gelecek?

0
0
0
0
0
HTC cihazlara gelecek sense 7 arayüz güncellemesi ile yeni ayrıntılar haberimizde
Android mobil işletim sistemini kullanan cihazlar arasında Nexus serisi ve GPE (Google Play Edition) telefonlar (Motorola Moto serisini de dahil edebiliriz) Saf Android Arayüzü denilen Google tarafından dizayn edilen bir arayüz kullanırlar. Android'in asıl arayüzü bu olsa da diğer üretici firmalar kendi UI'lerini dizayn ederek telefonlarına uyarlarlar.

Samsung, LG, Sony, Xiaomi gibi her firmanın kendilerine has arayüzü bulunurken farklılık ve beğeni açısından ise en çok sevilen arayüz HTC Sense arayüzü olmuştur. Blinkfeed gibi farklılık yaratan sense arayüzü, birçok kesim tarafından sevilmiş, aynı zamanda genel tasarımsal açıdan da taktir toplamıştı.

Sense arayüzünde şu andaki son versiyonu olan Sense 6 kullanılmakta. 2015 yılında gelecek olan Sense 7 arayüzü merakla beklenmekteyken arayüzün çıkacağı ve hangi cihazlara dağıtılacağına dair haberler gelmeye başladı bile.Daha önce BURADAN bahsettiğimiz HTC One M8 cihazına gelecek Android 5.0.1 Lollipop güncellemesinin yeni Sense arayüzü yerine Sense 6 ile beraber geleceğini ve nasıl görüneceğini duyurmuştuk. HTC sızıntıları hakkında güvenilir bir kaynak olan Twitter profili @LlabTooFeR bu sefer de Sense 7 hakkında bilgiler sundu.

Verilen bilgilere göre Sense 7 arayüzü yine daha önce teknik özellikleri hakkındaki bilgileri BURADAN verdiğimiz HTC Hima (HTC One M9) ile geleceğini, bununda Mayıs-Temmuz ayları arasında bir tarihte tanıtılacağını belirtti.

Gelecek Sense 7 güncellemesinin 2013 HTC cihazlara (Özellikle HTC One M7) gelip gelmeyeceği belli olmadığını belirten kullanıcı kendi tahminine göre gelmeyeceğini ama belli de olmayacağını belirtti.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0